НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ІТ-ПРАВО та ІТ-БЕЗПЕКА

ІТ-право - україно-американська сертифікатна програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес.

Старт 25 лютого!

КИЇВ

Детальніше про курс: http://it-alliance.org.ua/index.php/ru/novosti/65-it-pravo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні технології – це сфера, яка дуже стрімко розвивається. Ми вже не уявляємо своє існування без комп'ютерів, ноутів, планшетів, айфонів, нових засобів зв'язку, Інтернету, соціальних мереж, всіляких електронних сервісів, Приват 24, електронних реєстрацій, кабінетів, покупок і т.п. Фактично життя більш менш продвинутого користувача перетворюється в постійне або перманентне спілкування з інформаційними системами. Чи замислюємося ми над зворотною стороною віртуалізації нашого світу? Про нові загрози, які стоять за цим? Напевно кожен з нас вже піддавався Ddoc атакам або іншим несприятливим впливам, гірше коли таким агресивним діям невзмозі протистояти компанії, де розмір збитків від кібератак може бути набагато більшим! Особливо, коли мова йде про роботу з платіжними транзакціями, секретними документами, персональними даними. Дивно, коли у 21 столітті ми не можемо забезпечити банальні настройки конфіденційності або працювати з безпечними системами. На ці виклики покликана відповісти програма IT-Security.

Прослухавши ці курси та отримав сертифікат ви станете фахівцем, який не буде мати конкурентів при працевлаштуванні!

Детальніше про курс: http://it-alliance.org.ua/index.php/ru/novosti/66-navchalnij-kurs-it-bezpeka

 

Підприємництво і право в Hi-tech – це програма, що сполучає технологічну, бізнесову та юридичну складові. Це програма, на якій зустрічаються для її реалізації кращі фізики, біологи, айтішники, інженери, фінансисти, економісти, маркетологи, юристи, патентні повірені, професійні оцінщики та інші фахівці з різних галузей знань, люди, яким не байдужа доля нашої країни, та які бачуть її Hi-Tech майбутнє! Вони збираються для того, щоб підготувати надійну команду професіоналів, здатну забезпечити на міжнародному рівні супроводження інноваційних проектів, трансфер технологій, комерціалізацію об'єктів права інтелектуальної власності, залучення венчурних інвестицій, створення стартап компаній та інші види технологічних та нетехнологічних транзакцій.


Прослухавши ці курси та отримав сертифікат ви станете фахівцем, який не буде мати конкурентів при працевлаштуванні!

Детальніше про курс:http://it-alliance.org.ua/index.php/ru/novosti/71-navchalnij-kurs-pidpriemnitstvo-i-pravo-v-hi-tec