Workshop: E-сommerce 2018

19 березня 2018 року відбудеться Workshop: E-commerce 2018

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 6 поверх, БЦ «Україна COOP»

Організатори: ГО ВАІБІТ, ГО ІТ-Альянс та 7EVENT.GROUP
За підтримки: Проекту «Громадська Синергія» Міжнародного фонду «Відродження», Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС)
Під егідою: РГ2 «Свобода, юстиція, права людини» та РГ3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво»

Е-комерція – найбільш швидкозростаюча галузь, яка миттєво реагує на найостанніші тенденції та виклики завдяки застосуванню ІКТ і цифровим ринкам, тому, у тому числі потребує постійного моніторингу та заходів регулювання з боку державних органів.

Воркшоп має на меті обговорити шляхи удосконалення регулювання електронної торгівлі, що важливо в контексті виконання Угоди про асоціацію, та пов’язані з іншими, не менш важливими питаннями захисту прав споживачів.

За підсумками обговорення будуть сформульовані рекомендації як пропозиції щодо державної політики з розвитку е-торгівлі, пропозиції щодо дорожньої карти та виправлення стану е-торгівлі (оформлена у вигляді Стратегії), яка має стати одним із стратегічних напрямків економічного розвитку країни та споживчого ринку в майбутньому.

Пропозиції до Дорожньої карти розробки та реалізації державної політики щодо:

·         забезпечення діяльності провайдерів електронних послуг з обов’язковими вимогами до захисту прав споживачів;

·         забезпечення, надання і реалізації електронних ( в тому числі довірчих) послуг і можливості транскордонності е-сервісів в частині визнання транскордонних сервісів;

·         механізмів системи е-оподаткування та її контролю шляхом визначення термінології,  складових системи, їх взаємодії з офф-лайн оподаткуванням.

 

РЕЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/mZyAzIgjzoTUNsll1

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів:

Лілія Олексюк Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. org.ua 

Оксана Гагіна Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Марина Мединська  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Тел .: +38 (044) 227 83 02;  +38 (067) 375 76 37; +38 (095) 356 99 69